Nasi domowi ulubieńcy!

18 października Samorządowe Przedszkole Słoneczne odwiedzili wyjątkowi goście: Lupo i Daisy. Dwaj czworonożni przyjaciele zostali zaproszeni do przedszkola w związku realizacją tematu: Nasi domowi ulubieńcy. Dzieci miały okazję nie tylko pobawić się z psami a także zdobyły wiele cennych informacji. Co oznacza żółta wstążka zawiązana na psa obroży? Jak bronić się przed atakiem psa? Czy zawsze można głaskać zwierzęta? Jak karmić czworonożnych ulubieńców? Dzieci poznały odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Zapraszamy do fotorelacji zakładce Oddziały/Galeria.

Odwiedziny w Gminnej Bibliotece w Iwanowicach

W kwietniu słoneczne przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę w Iwanowicach. Zapoznały się pracą bibliotekarza. Dzieci chętnie wykonały prace plastyczne pt. Wielkanoc oraz uczestniczyły we wspólnych czytaniu książki. Dziękujemy za zaproszenie. To było bardzo interesujące spotkanie.