IAF – Iwanowicka Akademia Futbolu

Data publikacji: 16.09.2020 r.

Iwanowicka Akademia Futbolu organizuje zajęcia dodatkowe zajęcia dla dzieciaków w przedszkolu i zerówce,  związane z rozwijaniem sprawności fizycznej z elementami piłki nożnej. Celem jest rozwijanie koordynacji, naukę połączenia pracy indywidualnej z pracą zespołową.

IAF Cheerleders, która ma na celu nie tylko naukę układów tanecznych, ale rozwijanie poczucia rytmu, koordynacji oraz naukę połączenia pracy indywidualnej z pracą grupową.

Godziny zajęć:

Piłka nożna – poniedziałek 13:40-14:40 środa 12:40-13:35 kontakt telefoniczny: Bartek  664630304 

Taniec poniedziałek 12:30-13:30 kontakt telefoniczny: Ania 502075880

Koszt : grupy 1 raz w tygodniu- 40 zł , grupy 2 razy w tygodniu 75 zł.

W związku z wczesnymi godzinami zajęć, organizatorzy zapewniają pełną opiekę przed, w trakcie, i po zajęciach , możliwość zabierania na zajęcia i przyprowadzania dzieci do placówki. 

Innowacyjność naszych zajęć wynika z chęci dotarcia do jak największej grupy dzieci. Nie tylko pod kontem wieku ale i zainteresowań. Naszym głównym celem jest zaszczepienie w naszych podopiecznych chęci do aktywnego spędzania czasu. Motywem przewodnim zajęć w IAF jest piłka nożna, lecz prowadzone przez Nas treningi bardzo odbiegają od tych typowo piłkarskich. Wprowadzamy bardzo dużo urozmaiceń, różnorodności, a dzieci uczą się wszystkiego przez zabawy, dlatego też chłopcy czy dziewczynki nie lubiące grać w piłkę i tak czerpią radość i korzyści z naszych zajęć, ponieważ środki treningowe są bardzo uniwersalne i trafiają do nawet największych grymasów.
W ubiegłym roku poszerzyliśmy swoją ofertę z myślą głównie o dziewczynkach, i utworzyliśmy sekcje taneczną IAF Cheerleders, która ma na celu nie tylko naukę układów tanecznych, ale rozwijanie poczucia rytmu, koordynacji oraz naukę połączenia pracy indywidualnej z pracą grupową. Podczas wszystkich zajęć, w każdej z naszych sekcji, skupiamy się na pobudzaniu zdolności motorycznych, przedstawiamy prawidłowe wzorce ruchowe oraz staramy się niwelować wady postawy czy ruchu. Wszystko to robimy w formie zabaw oraz na bazie przyjaznej i zdrowej rywalizacji, dzięki czemu rozwijamy naszych najmłodszych nie tylko fizycznie ale i mentalnie. Uczestnik takich zajęć uczy się naturalnych zachowań w sporcie, radzenia sobie z porażką, wygraną, wyzwaniami, dyscypliną oraz ciężarem odpowiedzialności zbiorowej i indywidualnej. Naszym priorytetem jest aby Nasi podopieczni dorastali w przyjaznej, rodzinnej atmosferze oraz zapewnienie im wszystkiego co potrzebne do prawidłowego rozwoju.

https://www.facebook.com/IAF-Iwanowicka-Akademia-Futbolu-IAF-Cheerleaders-868174190237095

i

Powiązane wpisy

Zebranie z rodzicami.

Odział w Iwanowicach Dnia 05.09.2023r.(tj. wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się pierwsze organizacyjne zebranie z rodzicami. Oddział w...

czytaj dalej