Propozycje zabaw i zajęć dla dzieci

Data publikacji: 23.03.2020 r.

Drodzy rodzice

Przesyłamy Wam pomysły jak spędzać twórczo i aktywnie czas z dziećmi, bo edukacja trwa nadal. Darzymy Was ogromnym zaufaniem i wiemy, że doskonale potraficie bawić się z dziećmi. Chcemy jednak wspierać Was i inspirować w działaniach, podpowiadać dodatkowo jak możecie spędzić czas wolny ze swoimi pociechami, by w jakimś stopniu pomóc w tej trudnej sytuacji. W trakcie przebywania dzieci w domu zachęcamy rodziców do skorzystania z propozycji zabaw dla rodziców i dzieci zamieszczonych na naszej stronie internetowej. Zachęcamy, aby wspólnie spędzony czas wykorzystać na wspólne zajęcia pogłębiające więzi rodzinne i stymulujące rozwój dziecka.

Zapraszamy do czytania zakładki: ODDZIAŁY > Kącik Rodzica

Pozdrawiamy serdecznie, nauczycielki Samorządowego Przedszkola „Słoneczne”

i

Powiązane wpisy